horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Ryby

Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i ostrożnym modyfikacjom celów.

Dla Lwa najbliższy czas to okres spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Masz pewną nadzieję znaleźć istotny, brakujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. Niebawem będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka przyjaciół jest właściwa.

Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor czerwony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Spotka Lwa teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach .

Gwiazdy oznajmiają, że Lwu obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Zastanawiasz się tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. W najbliższym tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje spotkania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Lwa ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Wzajemne działanie na Lwa planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Uczysz się tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spotka Lwa przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć pojąć należy oddalić dotychczasowe przekonania. We wtorek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany o tej porze. Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

stopka