horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Ryby

nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. W tym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń.

Pij umiarkowane ilości mleka, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu działają bezpośrednio na Twoje zachowanie. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe postanowienia. Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, da Lwu wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Lew poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele.

W przyszłym okresie nie zalecane jest wykonywanie złożonych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. Pozytywnym znakiem może okazać się portfel w dłoni dziecka. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu.

Niebawem odbędzie się fizyczna podróż, dzięki której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi będzie niesprawiedliwa. Pewna koleżanka w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż tej osobie. W piątek wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten dzień.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Lew ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Autorytatywna kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić przyjaźni odmów tej osobie. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością wtorek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W zbliżającym się okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na podróże. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sobota to właściwy czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Lew ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. W bieżącym czasie nie zalecane jest wykonywanie złożonych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Zmiana położenia Merkurego w znaku Lwa która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć mocnym działaniem. ...
więcej i więcej »

stopka