horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Ryby

Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. Nie siedź do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na szybką przechadzkę do parku.

W zbliżającym się okresie próbuj więcej czasu przebywać w pracy. W głowie Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno piątek. Przychodzi czas, by zacząć głośno pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wolne kobiety spod znaku Lwa w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. W sobotę w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten czas. Zmiana położenia Wenus w znaku Lwa która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć mocnym wpływem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Mars, który zazwyczaj dostarcza powodzenie Lwu, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. W środę wieczorem układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja opinia osób będzie projekcją. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pij mniej soków, pamiętając że, napoje zasadniczo mają wpływ w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne. Merkury pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Znaki na niebie pokazują, że Lwu teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoby nie będące w związku spod znaku Lwa w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka