horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Ryby

W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć.

W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej godzin spędzać w domu. W głowie Lwa narodzą się świeże pomysły finansowe. Działasz tak szybko, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe zadania które odkłada codziennie, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

Słońce ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie postanowień okaże się utrudnione. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. Niedobrym znakiem będzie szklany przedmiot w ręku osoby, której nie lubisz.

Lwu nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Niedługo zaistnieje w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom zamiarów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Saturn w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmiana położenia Urana w znaku Lwa która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da się odczuć mocnym oddziaływaniem. Dokładność i sumienność osób spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych zmian. Lew ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie planów może okazać się nieznacznie utrudnione. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny ponieważ sporo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i dużym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Zakończ wspominać dawne zdarzenia, natomiast zauważ przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Znajoma persona w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż jej. ...
więcej i więcej »

stopka