horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Raka

Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. Zaprzestań roztrząsać to co było, a dostrzeż przyszłość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne.

Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych przykrości. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to znakomity okres na wiążące działania.

Saturn, który przeważnie dostarcza powodzenie Lwu, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak dobry, bądź gotowy duże rozczarowanie. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom planów. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na kwestiach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz liczyć na poprawę. Zastanawiasz się tak szybko, że inni nie umieją za Tobą nadążyć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący czas w firmie Lwa, okaże się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór skrupulatnie.Tydzień stanie się dla Lwa bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Masz dużą szansę znaleźć jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Staraj się pić nieco mniej wody, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu oddziaływują niematerialnie na Twoje zachowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy tydzień w pracy Lwa, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dobrze. Najbliższy tydzień okaże się dla Lwa wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Nie oczekuj miłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Saturn w kombinacji z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uczuciowo najbliższe dni będą okresem dużych szans. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Zmieniasz się tak nietypowo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które zostawia na później każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Księżyc nie pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

stopka