horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Raka

Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Konstelacja Lwa ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy zawodowe.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Lwu dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Lew przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Lwa wysoce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie formalności.

nadchodzącym okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od gościa z zagranicy. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Zmieniasz się tak nietypowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Wenus sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Saturn, który często dostarcza powodzenie Lwu, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak łaskawy, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Lwie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Najbliższy czas w pracy Lwa, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień stanie się dla Lwa wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. W piątek rano szczęście będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Lew ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Samotne osoby spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na długie lata. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Masz obecnie możliwość uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najbliższy tydzień w firmie Lwa, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Niebawem przydarzy Ci się fizyczna podróż, dzięki której pojmiesz, iż Twoja ocena niektórych osób jest niepoprawna. Saturn w zestawieniu z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

stopka