horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Raka

Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Merkury w kombinacji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Nadszedł czas, żeby rozpocząć pokazywać własne przekonania. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę w teren.

W poniedziałek wieczorem Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania w tym dniu. W weekend spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Osoby nie będące w związku spod znaku Lwa w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na całe życie.

W nadchodzącym czasie nie jest wskazane realizowanie dużych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować swój wolny termin na odpoczynek. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, ale także układy z bliskimi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Czeka na Lwa teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo pojąć należy zdecydować się na uczucia. Single spod znaku Lwa w zbliżającym się czasie będą miały szansę na odnalezienie partnera na zawsze. Pozytywnym sygnałem może być element biżuterii w samochodzie znajomego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Samotne osoby spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odszukanie partnera na całe życie. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Przyszły tydzień dla Lwa to zaczątek unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Plutona w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da się odczuć pozytywnym oddziaływaniem. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Staraj się pić umiarkowane ilości piwa, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem od dawna spodziewanych roszad. Lew ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. W sobotę rano dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

stopka