horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Raka

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. Autorytatywna osoba w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej pomóż tej osobie.

Jeżeli marzysz o własnej firmie, to jest to doskonały czas na wiążące wyzwania. Już niedługo wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Gwiazdy pokazują, że Lwu teraz nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy.

Wzajemne oddziaływanie na Lwa planety Mars i Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na morele, ponieważ mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Dla Lwa ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

zbliżającym się czasie okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niedługo awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. Pamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie istotne kwestie. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Jowisz w koniunkcji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spodziewaj się przyjemnej przygody ze strony gościa z zagranicy. zbliżającym się czasie okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty spotkania. Autorytatywna koleżanka w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotęgowane wpływanie na Lwa planety Neptun oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Choćby w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz dużym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Lwie, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do lasu. Masz niepowtarzalną perspektywę wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też układy z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przychodzi okres, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Lwu będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na rekreację. ...
więcej i więcej »

stopka