horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Raka

Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. Spotęgowane wpływanie na Lwa planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od innych szacunku. W bieżącym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie złożonych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie środa.

Masz małą nadzieję znaleźć ważny, brakujący element do delikatnej układanki którą jest twoja praca. Zmiana położenia Urana w znaku Lwa która niedawno miała miejsce już wkrótce da się odczuć mocnym działaniem. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny bo wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Zwróć uwagę by pić choćby minimalne ilości piwa, to zadziwiające, ale płyny czasami mają wpływ niematerialnie na Twój organizm. Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor żółty, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Poczujesz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Autorytatywna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dlatego, że sami się nie szanujemy oczekujmy od znajomych zrozumienia. Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Ci troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ważnym omenem może być drobna moneta na stole u członka rodziny. Przyszły tydzień dla Lwa to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. Egzaltacja Wenus w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący tydzień dla Lwa to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy lub doświadczeń. Znajoma kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Zapamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie ważne sprawy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

stopka