horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Panny

Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na jagody, te owoce mogą dać Ci dużo mocy.

Nie siedź całymi dniami przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Lwu wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Zaprzestań analizować to co było, natomiast dojrzyj to co teraz, i dbaj o układy, bo niedługo mogą być pomocne. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne przypadłości to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz liczyć na poprawę. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony bliskiego z innego miasta.

Osoby nie będące w związku spod znaku Lwa w najbliższym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Plany będą działy się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Mars, który przeważnie przynosi szczęście Lwu, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak hojny, bądź gotowy duże rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Lew ma na początku tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Słońce ustawi się w takim położeniu do Saturna że spełnienie planów okaże się nieco opóźnione. Lwu raczej słabo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Choćby niedawno trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Wzajemne wpływanie na Lwa planety Jowisz oraz Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. Lwu nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

stopka