horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Panny

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Urana że wykonanie planów okaże się ułatwione.

Masz obecnie możliwość poprawić nie jedynie własne wnętrze, lecz także znajomości z rodziną. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej godzin przebywać na siłowni. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. W wtorek znajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Dla Lwa nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku.

Wenus, który częstokroć dostarcza powodzenie Lwu, w nadchodzącym czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Lwu nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej odmów jej.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyznania. Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na długie lata. Zaprzestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz podtrzymuj układy, bo lada dzień mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Niebawem będzie miała miejsce duchowa wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja ocena przyjaciół będzie niepoprawna. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Lew doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Układy konstelacji oznajmiają, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. Zmieniasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Doświadczysz, iż przez wsparcie najbliższych nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 74. ...
więcej i więcej »

stopka