horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Panny

W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor czarny, badaj swoje otoczenie pod tym kątem.

Układy konstelacji oznajmiają, że Lwu teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie ukochanego. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Jowisza że zrealizowanie postanowień okaże się nieznacznie utrudnione. Masz dużą szansę znaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą jest twoja praca.

Działasz tak szybko, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Lwu będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia.

Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz jedyną szansę podreperować nie tylko własne wnętrze, ale także więzi z rodziną. zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje zawodowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Lew ma w tym tygodniu obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Single spod znaku Lwa w najbliższym czasie będą miały sposobność na odszukanie partnera na długie lata. Saturn w zestawieniu wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmiana położenia Neptuna w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Jeżeli ostatnio dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz dużą szansę odnaleźć istotny, pasujący element do pięknej mandali którą jest twoja rodzina. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i dużym zmianom celów. Gwiazdy pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. Przekonasz się, iż przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Możesz spodziewać się niemiłej przygody ze strony znajomego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

stopka