horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Panny

Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia.

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Gwiazdozbiór Lwa chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy przyjaciół. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na morele, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii.

W najbliższych dniach spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy.

Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie być może czwartek. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Lew przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Lew ma w tym tygodniu obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdozbiór Lwa chwilowo będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Plany będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ten tydzień dla Lwa to start unikalnego rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej godzin przesiadywać z dzieckiem. W myślach Lwa narodzą się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz obecnie perspektywę podreperować nie jedynie własne wnętrze, lecz też relacje z przyjaciółmi. Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Pamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

stopka