horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Panny

Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. Wzajemne wpływanie na Lwa planety Jowisz i Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę.

Skończ roztrząsać minione czasy, a dojrzyj to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. W zbliżającym się okresie staraj się większość godzin przebywać w pracy. W głowie Lwa narodzą się świeże koncepcje finansowe. Nie oczekuj towarzyskiej niespodzianki od bliskiego z zagranicy.

Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ energii.

Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Jeśli sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych przykrości. Gwiazdozbiór Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Materialnie ten tydzień będzie czasem straconych nadziei. Dla Lwa ten tydzień to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością wtorek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Konstelacja Lwa ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Saturna że spełnienie planów okaże się ułatwione. Poczujesz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się dobrze na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Masz pewną nadzieję odnaleźć pojedynczy, brakujący element do ciekawej układanki którą jest twój własny świat. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Przyszedł czas, żeby rozpocząć głośno pokazywać swoje przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. nadchodzącym okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty spotkania. ...
więcej i więcej »

stopka