horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Lwa

Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. Niebawem przydarzy Ci się umysłowa wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest właściwa.

Przygotuj się dobrze na sobotę, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa z innego miasta.

Lwu umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przebywać w domu. W myślach Lwa pojawią się nowe idee zarobkowe. Wydarzenia będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały.

O ile marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest to doskonały moment na takowe postanowienia. Przekonasz się, że dzięki pomocy koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwiazdy pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu szacunku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć spokojniej wyrażać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Wolne kobiety spod znaku Lwa w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W bieżącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na rekreację. Lew ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Lwu przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Lwu długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Lew doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo pojąć powinno się odrzucić emocje. W poniedziałek w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W piątek rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, jakby od dawna miało to nastąpić. Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

stopka