horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Lwa

Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na życie intymne.

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne zadania które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Pamiętaj by do soboty wykonać wszelkie znaczące rzeczy. Los prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na Lwa planety Neptun i Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę.

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. Wydarzenia będą przebiegać w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją za Tobą nadążyć.

W piątek rano dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania o tej porze. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Najbliższy tydzień w firmie Lwa, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dobrze przeanalizować .Tydzień stanie się dla Lwa wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się początkiem od dawna oczekiwanych zmian. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Jeżeli myślisz o własnym biznesie, aktualnie jest na to świetny okres na takie decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Lew ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Wkrótce wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Niedługo pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Za parę dni czeka Cię umysłowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niepoprawna. W środę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten czas. Piątek to odpowiedni termin do samotnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. Single spod znaku Lwa w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią działać na zachowanie, dlatego zwróć uwagę na ananasy, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii. ...
więcej i więcej »

stopka