horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Lwa

Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. Tydzień sprzyja wyjazdom i małym zmianom planów.

Niedługo przydarzy Ci się ważna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka ludzi będzie projekcją. Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne formalności. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na życie rodziny.

Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 15. Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Złym omenem okaże się stara książka w kieszeni przyjaciela.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Mars, który systematycznie przynosi powodzenie Lwu, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, przygotuj się na spore rozgoryczenie. W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość czasu przebywać na siłowni. W głowie Lwa narodzą się świeże idee zarobkowe. Zwróć uwagę by pić choćby minimalne ilości alkoholu, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo oddziaływują znacząco na Twoje zachowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn, który często przynosi dobrą passę Lwu, w nadchodzącym czasie nie będzie tak hojny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych roszad. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej piątek. Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Wolne kobiety spod znaku Lwa w najbliższym czasie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na pomarańcze, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee zarobkowe. O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

stopka