horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Lwa

W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Spotęgowane wpływanie na Lwa planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Lwu nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

O ile fantazjujesz o własnej firmie, to teraz jest to wspaniały etap na takowe wyzwania. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Lew poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek podczas których możesz odetchnąć od codzienności.

Nie oczekuj przyjemnej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. Mars, który zazwyczaj dostarcza powodzenie Lwu, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię duże niepowodzenie. Słońce znajdzie się w takim układzie względem Urana że wykonanie postanowień okaże się nieco utrudnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pozycja centralna Neptuna w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym działaniem. Lwu umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uczysz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Zanotuj sobie by do piątku zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Lwa chwilowo będzie w rzadkim układzie z Saturnem co wpłynie na sprawy intymne. Zwróć uwagę by pić nieco więcej kawy, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu oddziaływują mocno na Twoje samopoczucie. Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz minimalną nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twój własny świat. W sobotę w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany na ten dzień. Nadchodzący czas w firmie Lwa, okaże się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Lwa wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka