horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Lwa

Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Lwu przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Jeśli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych przykrości. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie skomplikowanych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na rekreację. Najbliższy tydzień w firmie Lwa, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Nadchodzący tydzień będzie dla Lwa wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Masz obecnie perspektywę wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale też układy z bliskimi. Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie istotne rzeczy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy.

Gwiazdy pokazują, że Lwu w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Masz minimalną szansę zobaczyć pewien, poszukiwany element do pięknej mandali którą jest twoje życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niedługo awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty zawodowe. Niedobrym omenem będzie pęk kluczy w dłoni przyjaciółki. W nadchodzącym okresie postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Lwa pojawią się nowe idee finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień sprzyja zakupom oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Lwu nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wydarzenia będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. nadchodzącym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty wycieczki. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych roszad. Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Lwu dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Lew poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka