horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania.

Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Ponieważ sami się gubimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem.

Pluton, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Lwu, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy.

Znaki na niebie pokazują, że Lwu w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku. Dobrym sygnałem może być szklanka wina w szufladzie umundurowanego człowieka. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 35.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Niedobrym omenem może okazać się portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skończ rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń teraźniejszość, i dbaj o koneksje, gdyż niebawem mogą się przydać. Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo dużo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek sposobne są interesujące oferty podróży. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Lwie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na podróże. Skończ przywoływać minione czasy, a doceń teraźniejszość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niedługo mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

stopka