horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. Pozytywnym omenem okaże się roślina w torbie znajomego.

W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Zmiana położenia Wenus w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem.

Księżyc sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Wkrótce przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Skończ roztrząsać to co było, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ wkrótce mogą być przydatne.

Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wola przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Zapamiętaj aby do soboty wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Zwróć uwagę z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dokładność i sumienność osób spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się początkiem od dawna spodziewanych zmian. Zmiana położenia Marsa w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Wolne kobiety spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie siedź zbyt długo przed laptopem, zamiast tego wybierz się na aktywną wędrówkę po lesie. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Neptun pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 19. Zmiany będą dziać się w spodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na krótką przechadzkę do lasu. Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Lwu, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

stopka