horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. W środę nieznajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku.

Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Jowisz w zestawieniu wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Zakończ rozpamiętywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne.

O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Jeśli marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest to idealny etap na takowe postanowienia. W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości.

Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Nadchodzący czas w firmie Lwa, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień okaże się dla Lwa wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeśli sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych szacunku. Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Jowisz w kombinacji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Złym omenem może okazać się szklanka wina na zdjęciu u osoby, której nie lubisz. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, da Lwu wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Lew poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. W piątek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych szacunku. Egzaltacja Jowisza w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do lasu. ...
więcej i więcej »

stopka