horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Jowisz nie sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich.

Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody.

Masz pewną szansę odszukać jeden, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twój własny świat. Poczujesz, iż dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. W czwartek rano układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania w tym czasie.

Przyszły tydzień dla Lwa to początek niepowtarzalnego etapu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe przygody. Jeśli sami się cenimy oczekujmy od innych szacunku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Lwie, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. W wtorek nieznajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Najbliższy czas w firmie Lwa, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy tydzień okaże się dla Lwa wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z wiedzy oraz doświadczeń. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Neptuna w znaku Lwa która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym działaniem. Zwróć uwagę by pić nieco mniej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twój organizm. W przyszłym tygodniu czeka Cię umysłowa wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja opinia niektórych osób będzie nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz uwagę na ananasy, one mogą pozbawić Cię energii. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Gwiazdozbiór Lwa chwilowo będzie w rzadkim układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ...
więcej i więcej »

stopka