horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. Zapamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Los prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach .

Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie planów okaże się ułatwione. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Masz nikłą nadzieję znaleźć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoja praca.

Dokładność i sumienność osób spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem dawno spodziewanych zmian. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy zdecydować się na emocje. Wolne kobiety spod znaku Lwa w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie.

Lwu będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. O ile marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to wspaniały moment na takowe decyzje. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może piątek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeśli myślisz o nowej pracy, to jest to znakomity okres na takie decyzje. W poniedziałek w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany w tym dniu. Piątek to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na czereśnie, one mogą zabrać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dobrym znakiem stanie się szklany przedmiot w samochodzie znajomego. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. Już niedługo zaistnieje w twojej głowie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ponieważ sami się gubimy nie oczekujmy od innych pomocy. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Marsa że wykonanie planów będzie mocno utrudnione. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

stopka