horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka

Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały.

Niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Niedobrym omenem stanie się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Jeśli marzysz o własnej firmie, to teraz jest na to znakomity etap na takie wyzwania.

Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu.

Uczysz się tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Na weekend spróbuj sprawiedliwie dzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Dzięki pozytywnemu układowi Księżyca najbliższy tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Lew doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadszedł okres, by rozpocząć inaczej wyrażać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Materialnie najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadszedł dzień, by zacząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Dla Lwa ten tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 5 0. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W tym tygodniu spróbuj uczciwie rozdzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. W środę nieznajomy zepsuje Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka