horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka

W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. Oczekuj ciekawej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy.

W sobotę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. Masz minimalną szansę zobaczyć pewien, brakujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoja praca. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia .

Zaprzestań wspominać dawne dzieje, natomiast doceń to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być pomocne. O ile marzysz o kupnie domu, to teraz jest to wspaniały moment na tego typu decyzje. Merkury w układzie wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa.

Lew ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w sobotę chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Słońce ułoży się w takim położeniu do Marsa że wykonanie planów może okazać się bardzo utrudnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staraj się pić rozsądne ilości mleka, to zadziwiające, ale płyny czasami mają wpływ mocno na Twoje samopoczucie. Wspólne wpływanie na Lwa planety Mars oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na sukces. O Lwie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Lwu nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Piątek to właściwy termin do indywidualnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdy pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Ważna koleżanka w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie na pewno poniedziałek. W nadchodzącym tygodniu postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka