horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka

Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. Lwu raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić emocje. Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Lew ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały.

Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Piątek to właściwy termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

Nadchodzący tydzień dla Lwa to start unikalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i doświadczeń. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z pewnością piątek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom planów. Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie istotne rzeczy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Konstelacja Lwa chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W wtorek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Gwiazdozbiór Lwa ciągle będzie w rzadkim układzie z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Uczysz się tak długo, że inni nie potrafią ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Egzaltacja Plutona w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i małym zmianom zamiarów. Zwróć uwagę by pić mniej alkoholu, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo wpływają niematerialnie na Twój organizm. Wenus, który systematycznie dostarcza powodzenie Lwu, w nadchodzącym czasie nie będzie tak szczodry, bądź gotowy spore niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

stopka