horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka

Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz minimalną nadzieję zobaczyć pewien, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twój własny świat.

Za parę dni będzie miała miejsce fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja krytyka osób będzie projekcją. Nadchodzący czas w pracy Lwa, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu.

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 19. Zaprzestań wspominać przeszłość, natomiast zauważ przyszłość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Złym sygnałem okaże się roślina na zdjęciu u osoby, której nie lubisz.

Wzajemne działanie na Lwa planety Neptun i Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. W niedzielę po południu Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Wolne kobiety spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie partnera na całe życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na nowe znajomości. Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. Przekonasz się, iż dzięki pomocy najbliższych nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszedł okres, by zacząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Wenus że wykonanie zamiarów będzie nieco przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Na weekend spróbuj sprawiedliwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno spodziewanych zmian. ...
więcej i więcej »

stopka