horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. W bieżącym czasie nie zalecane jest realizowanie dużych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek.

Niedługo czeka Cię umysłowa wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół jest nieprawdziwa. Jeśli myślisz o kupnie domu, obecnie jest na to genialny etap na takie wyzwania. Materialnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei.

Pozycja centralna Urana w znaku Lwa która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność być może niedługo wynagrodzi Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Jowisz w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Lwa to początek unikalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. Przekonasz się, że dzięki pomocy układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne zadania które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wiarygodna postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić tej więzi odmów jej. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Nie przesiaduj całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej udaj się na długą przechadzkę w góry. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz małą szansę zobaczyć ważny, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Lwu dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Spodziewaj się niemiłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ...
więcej i więcej »

stopka