horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Byka

Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Niebawem przydarzy Ci się ważna wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja krytyka osób będzie fałszywa. Masz małą nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do pięknej konstrukcji którą jest twoje życie.

Tydzień w pracy Lwa, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dobrze. Najbliższy czas stanie się dla Lwa wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Doświadczysz, że przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na sukces.

Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem dużych szans. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i dużym zmianom celów. W piątek po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany o tej porze.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Poczujesz, że przez pomoc kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem będzie stara książka na zdjęciu u osoby, którą lubisz. Nie przesiaduj zbyt długo przed komputerem, lepiej idź na krótką przechadzkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Znaki na niebie mówią, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Materialnie ten tydzień będzie czasem straconym. ... więcej i więcej »

Lew Zanotuj sobie aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Masz niepowtarzalną sposobność wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale też relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Panna Masz dużą szansę odszukać istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoja praca. Panna ma w tym tygodniu obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce zaistnieje w twojej głowie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie rodziny. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Tydzień w firmie Strzelca, stanie się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas stanie się dla Strzelca bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny termin na sport. tygodniu, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę nad wodę. Pozycja centralna Saturna w znaku Wodnika która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Ryby Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Ryby narodzą się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najlepsza liczba w tym tygodniu to 9 0. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. W środę rozważysz wkrótce awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszedł dzień, żeby zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Lew doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie poniedziałek. Sobota to dobry termin do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Lwu, w najbliższym czasie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Lew ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Lwa nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz też układy z rodziną. ...
więcej i więcej »

stopka