horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty.

Konstelacja Lwa nadal będzie w rzadkim układzie z Wenus co wpłynie na sprawy zawodowe. Masz właśnie sposobność poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również relacje z rodziną. W weekend spróbuj rozsądnie dzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych emocji.

Przyszedł okres, by rozpocząć inaczej pokazywać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Lwu dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Lew doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Ważna persona w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić tej znajomości odmów tej osobie.

Układy konstelacji mówią, że Lwu obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. Najbliższy tydzień w pracy Lwa, okaże się porą podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe zakupy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące zadania o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Nie siedź całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę po parku. Lwu wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 92. Lwu będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Ten tydzień dla Lwa to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. Zakończ roztrząsać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i dbaj o znajomości, bo lada dzień mogą być użyteczne. Mars pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyszły tydzień dla Lwa to zaczątek nowego rozdziału, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. Pamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy. ...
więcej i więcej »

stopka