horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę.

Merkury w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Lew przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas zakończyć swojecele.

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno wtorek. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć głośno wyrażać własne myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać na ćwiczeniach. W myślach Lwa pojawią się świeże pomysły finansowe.

Przygotuj się dobrze do weekendu, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Masz nikłą nadzieję znaleźć istotny, pasujący element do ciekawej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Spodziewaj się miłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już wkrótce będzie miała miejsce krótka wyprawa, podczas której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób będzie nieprawdziwa. Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. Lew ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno czwartek. Doświadczysz, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Znaki na niebie pokazują, że Lwu teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

stopka