horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Merkury w układzie wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna.

Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 88. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do parku. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek.

Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna najbliższy tydzień, da Lwu długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Lew poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie dużych inicjatyw, lepiej zagospodarować wolny okres na wypoczynek. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz małym modyfikacjom celów.

Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Wenus, który systematycznie dostarcza dobrą passę Lwu, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak hojny, czeka Cię spore niepowodzenie. Konstelacja Lwa nadal będzie w ciekawym układzie z Uranem co będzie oddziaływać na życie codzienne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wzajemne działanie na Lwa planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Jeśli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. nadchodzącym okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Lew ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć spokojniej pokazywać swoje emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 64. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 19. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Masz sporą szansę znaleźć pojedynczy, poszukiwany element do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. Ponieważ sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

stopka