horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie umieją ci pomóc.

Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie na pewno poniedziałek. Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Zmiana położenia Urana w znaku Lwa która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem.

Ważna postać w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. Dla Lwa najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Single spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe.

Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Lwu wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Lew ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Ten tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub doświadczeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe zadania o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Byk Złym omenem będzie odblask światła w samochodzie dziecka. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Złym znakiem może być odblask światła w szufladzie umundurowanego człowieka. W najbliższym czasie będzie miała miejsce ważna wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena ludzi jest fałszywa. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Finansowo najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Lew Gwiazdozbiór Lwa chwilowo będzie w rzadkim układzie z Saturnem co wpłynie na sprawy intymne. Zwróć uwagę by pić nieco więcej kawy, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu oddziaływują mocno na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Panna W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Pannie przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Saturn w układzie z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Przekonasz się, iż dzięki pomocy kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Strzelec Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Samotne osoby spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Wodnik Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Tydzień w firmie Wodnika, stanie się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Wodnika bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Już niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Egzaltacja Plutona w znaku Lwa która niedawno się wydarzyła już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. W najbliższych dniach postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Dla Lwa nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Lwu wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zmiany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na szybką wędrówkę nad wodę. Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. ...
więcej i więcej »

stopka