horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Dla Lwa nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

Zapamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie istotne rzeczy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny bo wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. Poczujesz, że przez pomoc rodziców nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. W środę nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku.

Przyszedł okres, by rozpocząć inaczej pokazywać własne emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Możesz spodziewać się niespodziewanej wizyty gościa z zagranicy. Nawet jeśli niedawno dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Oczekuj przyjemnej wizyty bliskiego z zagranicy. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym zmianom planów. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 9. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się starannie na sobotę, być może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Układy konstelacji oznajmiają, że Lwu teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie umieją ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Saturn sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na poziomki, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Słońce ułoży się w takim położeniu do Neptuna że spełnienie postanowień może okazać się mocno utrudnione. ...
więcej i więcej »

stopka