horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 1.

Jeśli marzysz o nowej pracy, to teraz jest to wspaniały czas na tego typu postanowienia. Single spod znaku Lwa w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na zawsze. Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, poszukiwany kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina.

Zakończ wspominać to co było, a dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ wkrótce mogą być przydatne. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych przykrości. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Przychodzi dzień, żeby zacząć aktywnie uzewnętrzniać swoje emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie istotne formalności. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci trudy, które doznałeś ostatnim czasy. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną do kina. Nawet jeśli ostatnio gnębiły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przebywać na ćwiczeniach. W myślach Lwa pojawią się świeże pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Możesz spodziewać się zawodowej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. W weekend postaraj się rozmyślnie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozytywnym omenem okaże się stara książka w kieszeni starego człowieka. Zwróć uwagę by pić nieco mniej wody, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują znacząco na Twoje ciało. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie środa. ...
więcej i więcej »

stopka