horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Barana

Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe drobiazgi które odkłada codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Zmiana położenia Saturna w znaku Lwa która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać słabym wpływem. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Osoby nie będące w związku spod znaku Lwa w najbliższym czasie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na dobre i na złe.

Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Możesz spodziewać się towarzyskiej niespodzianki od bliskiego z zagranicy.

Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Tydzień w pracy Lwa, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy czas stanie się dla Lwa bardzo pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Doświadczysz, że dzięki wsparciu koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. Zmiany będą dziać się w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką przechadzkę w góry. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie poniedziałek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. W sobotę w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie istotne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Merkury w kompozycji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości kawy, pamiętaj że, płyny czasami oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

stopka