horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Barana

Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych roszad.

W zbliżającym się tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na wypoczynek. Masz teraz możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z rodziną. Single spod znaku Lwa w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na długie lata.

W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Lwa narodzą się nowe pomysły finansowe. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Wspólne wpływanie na siebie planety Neptun i Pluton zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia.

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie siedź do późna przed komputerem, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę po lesie. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W bieżącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować wolny termin na rekreację. Jowisz, który często przynosi pomyślność Lwu, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy spore rozczarowanie. nadchodzącym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Dlatego, że sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych przykrości. Przyszedł dzień, by zacząć spokojniej pokazywać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Gwiazdozbiór Lwa chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. ...
więcej i więcej »

stopka