horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Barana

O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. Lwu nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Gwiazdozbiór Lwa nadal będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Jowisz, który przeważnie dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak łaskawy, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Jeśli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości.

Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Zmiany będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 1 0. Masz obecnie perspektywę poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również znajomości z bliskimi. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Lew ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz również więzi z przyjaciółmi. W poniedziałek w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym zmianom zamiarów. Pewna osoba w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie. Pozytywnym znakiem stanie się zagubiony przedmiot w ręku umundurowanego człowieka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadszedł dzień, by rozpocząć głośno pokazywać własne uczucia. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Oczekuj przyjemnej zmiany ze strony gościa z zagranicy. Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale też kontakty z bliskimi. ...
więcej i więcej »

stopka