horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Barana

Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty spotkania.

Konstelacja Lwa ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na życie codzienne. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, da Lwu długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Lew przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja ocena przyjaciół będzie projekcją.

Najbliższy tydzień w pracy Lwa, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Lwa wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Zakończ wspominać minione czasy, a dojrzyj przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ niebawem mogą być pomocne.

Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony gościa z zagranicy. Astrologiczne obliczenia mówią, że Lwu teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. Dla Lwa nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzi czas, by rozpocząć pokazywać własne przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Dla Lwa ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Masz właśnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz również więzi z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Już wkrótce przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół jest właściwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Jowisz, który przeważnie przynosi szczęście Lwu, w zbliżającym się czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Lwa nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Nadchodzący tydzień dla Lwa to początek nowego rozdziału, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że spełnienie planów okaże się nieco ułatwione. ...
więcej i więcej »

stopka