horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Barana

Zapamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie ważne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Nie spędzaj czasu wiecznie przed komputerem, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę w góry. Piątek to właściwy termin do samotnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Przychodzi dzień, żeby rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać swoje uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. O ile marzysz o nowej pracy, obecnie jest na to doskonały moment na takie działania. Niedługo wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy.

Wiarygodna persona w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. Masz obecnie możliwość podreperować nie tylko własne wnętrze, ale także więzi z rodziną. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych.

Na weekend spróbuj rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Nadchodzący tydzień dla Lwa to start nowego okresu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Poczujesz, że przez pomoc kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem będzie stara książka na zdjęciu u osoby, którą lubisz. Nie przesiaduj zbyt długo przed komputerem, lepiej idź na krótką przechadzkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Znaki na niebie mówią, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Materialnie ten tydzień będzie czasem straconym. ... więcej i więcej »

Lew Zanotuj sobie aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Masz niepowtarzalną sposobność wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale też relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Panna Masz dużą szansę odszukać istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoja praca. Panna ma w tym tygodniu obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce zaistnieje w twojej głowie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie rodziny. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Tydzień w firmie Strzelca, stanie się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas stanie się dla Strzelca bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny termin na sport. tygodniu, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę nad wodę. Pozycja centralna Saturna w znaku Wodnika która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Ryby Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Ryby narodzą się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. W weekend spróbuj rozmyślnie rozdzielić swój czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Single spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na dobre i na złe. Układy konstelacji mówią, że Lwu obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dawnych znajomych. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Lew ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. O Lwie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Cię różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sobota to dobry termin do samotnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności. W zbliżającym się czasie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny okres na sport. Zakończ roztrząsać minione czasy, a dojrzyj teraźniejszość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo lada dzień mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

stopka