horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Jeśli myślisz o własnym biznesie, aktualnie jest na to świetny czas na takowe działania. Możesz spodziewać się trudnej wizyty gościa z innego miasta. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty podróży. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na sport. O Lwie, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet.

Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy codzienne. Wenus pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Masz pewną nadzieję odnaleźć pojedynczy, pasujący element do delikatnej układanki którą jest twoja rodzina.

Wiarygodna persona w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Tydzień w pracy Barana, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dobrze rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wielce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Byk Masz jedyną sposobność wzmocnić nie jedynie własne nastawienie, ale także znajomości z przyjaciółmi. Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiany będą działy się w niespodziewanym tempie, jakby od dawna na to czekały. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. Rakowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Lew W piątek rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej poniedziałek. Przygotuj się dobrze do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie raczej czwartek. Pamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień sprzyja zmianom w życiu i małym modyfikacjom planów. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, które otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzi czas, by rozpocząć spokojniej pokazywać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W zbliżającym się tygodniu nie zalecane jest wykonywanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na sport. ... więcej i więcej »

Koziorożec Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie zamiarów będzie nieznacznie utrudnione. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Wodnik W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin przesiadywać w pracy. W myślach Wodnika narodzą się nowe idee finansowe. W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, na której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. ... więcej i więcej »

Ryby Wiarygodna osoba w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż tej osobie. Pamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie ważne sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się szybko na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Egzaltacja Marsa w znaku Lwa która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Jeśli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przestań roztrząsać dawne zdarzenia, a dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj układy, bo lada dzień mogą być przydatne. W nadchodzącym okresie postaraj się większość godzin przebywać na siłowni. W myślach Lwa pojawią się świeże pomysły finansowe. W czwartek wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania o tej porze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Czeka na Lwa przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Uczuciowo najbliższe dni będą okresem straconych nadziei. Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

stopka