horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. Masz jedyną możliwość podreperować nie tylko swoje nastawienie, ale także układy z bliskimi. Wkrótce pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Znaki na niebie mówią, że Lwu w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. Przygotuj się dobrze do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Tydzień sprzyja robieniu porządków i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. W nadchodzącym tygodniu staraj się więcej godzin spędzać w pracy. W umyśle Lwa pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje.

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 12. Masz pewną szansę znaleźć jeden, pasujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoje życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę by pić mniej mleka, wbrew przekonaniom płyny czasami mają wpływ znacząco na Twój organizm. Przekonasz się, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Byk W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania o tej porze. Wspólne wpływanie na Byka planety Mars i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Pozytywnym omenem okaże się szklany przedmiot w samochodzie członka rodziny. ... więcej i więcej »

Rak Przychodzi dzień, by rozpocząć uzewnętrzniać swoje myśli. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. O Raku, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Lew Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. Single spod znaku Lwa w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Panna W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że zrealizowanie postanowień będzie mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Saturn w układzie wraz z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać na ćwiczeniach. W głowie Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Już niedługo przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Ten tydzień dla Strzelca to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebawem będzie miała miejsce fizyczna wyprawa, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie niesprawiedliwa. Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie duże niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, lepiej wybierz się na długą wycieczkę nad wodę. Dobrym sygnałem okaże się roślina w dłoni znajomego. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w gwałtownym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Dobrym sygnałem może okazać się pęk kluczy w samochodzie przyjaciela. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz pewną nadzieję odnaleźć pewien, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień będzie dla Lwa wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Nadchodzi dzień, żeby zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Uranem co wpłynie na życie przyjaciół. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. W najbliższym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz pewną nadzieję zobaczyć ważny, brakujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twój własny świat. Zwróć uwagę by pić choćby minimalne ilości wina, pamiętaj że, płyny zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Tydzień w firmie Lwa, okaże się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Lwa wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się tygodniu próbuj dużo więcej godzin przebywać w pracy. W głowie Lwa pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka