horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 36. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie podzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Neptuna że zrealizowanie planów będzie bardzo utrudnione.

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny gdyż wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz teraz szansę poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również więzi z przyjaciółmi. Spotka Lwa teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko pojąć powinno się zdecydować się na uczucia.

W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe drobiazgi które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od znajomych przykrości.

Oczekuj niemiłej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Zanotuj sobie by do soboty zrealizować wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Lew ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W bieżącym czasie nie polecane jest realizowanie złożonych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na podróże. W najbliższych dniach naucz się rozsądnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. ... więcej i więcej »

Byk Ponieważ sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. W nadchodzącym okresie postaraj się więcej czasu przebywać na siłowni. W myślach Byka pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje podróży. ... więcej i więcej »

Rak W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Nadchodzący czas w pracy Raka, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na pomarańcze, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Zmieniasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Waga Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem straconym. Słońce ustawi się w takim położeniu względem Wenus że zrealizowanie planów może okazać się bardzo ułatwione. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz sporą nadzieję odnaleźć pewien, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący czas w pracy Strzelca, okaże się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Pamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany o tej porze. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Zaprzestań roztrząsać przeszłość, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, gdyż już za parę dni mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor zielony, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 22. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdy mówią, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu ukochanego. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Najbliższy czas w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy czas stanie się dla Lwa wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Lew ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pluton, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Lwu, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozgoryczenie. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Nadchodzi czas, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Merkury w zestawieniu z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Lew doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Nie przesiaduj do późna przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na krótką przechadzkę w góry. ...
więcej i więcej »

stopka