horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 stycznia 2020 do dnia 12 stycznia 2020

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, te owoce mogą dostarczyć ci dużo mocy. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Wenus że zrealizowanie planów może okazać się nieznacznie przyspieszone. nadchodzącym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje wycieczki.

Merkury w zestawieniu z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Dla Lwa najbliższy czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Poczujesz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń.

O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Jeśli marzysz o własnej firmie, aktualnie jest na to genialny moment na takie decyzje. Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start nowego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Byk Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Najbliższy tydzień w pracy Byka, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień okaże się dla Byka wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na ananasy, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. W przyszłym tygodniu nie polecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Na weekend naucz się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor żółty, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Masz minimalną nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twój własny świat. W sobotę w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Panna W środę znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to teraz jest to genialny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Waga Zapamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące zagadnienia. Los być może niedługo zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w ostatnim czasie. Poczujesz, iż przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Skorpion W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przebywać w pracy. W głowie Skorpiona narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Strzelec Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić uczucia. Słońce ustawi się w takim położeniu do Saturna że spełnienie zamiarów okaże się nieznacznie opóźnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej poniedziałek. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Wodnik Choćby ostatnio dosięgły Cię różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty wyjazdu. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to we wtorek szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Pozytywnym znakiem będzie pęk kluczy w samochodzie członka rodziny. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Lew doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć swojecele. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Lwa pojawią się nowe idee finansowe. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na długą wycieczkę nad wodę. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę nieznajomy pogorszy Ci , ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Finansowo ten tydzień będzie okresem straconych nadziei. Gwiazdozbiór Lwa ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wolne kobiety spod znaku Lwa w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na całe życie. W przyszłym tygodniu czeka Cię duchowa wędrówka, dzięki której dowiesz się, iż Twoja opinia osób jest właściwa. Gwiazdozbiór Lwa nadal będzie w sprzyjającym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie bliskich. ...
więcej i więcej »

stopka