horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Lwu słabo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć.

Lwu będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Dla Lwa najbliższy czas to okres spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Mars, który systematycznie dostarcza dobrą passę Lwu, w najbliższym czasie nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozczarowanie.

Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości piwa, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Samotne osoby spod znaku Lwa w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na zawsze.

Możesz spodziewać się ciekawej zmiany ze strony gościa z innego miasta. nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Egzaltacja Merkurego w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Nadchodzący czas w pracy Barana, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas będzie dla Barana wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Byk Wenus sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Finansowo najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Ten tydzień dla Bliźniąt to początek unikalnego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Plany będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna miało to nastąpić. Masz nikłą nadzieję znaleźć pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Lew Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Materialnie nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Waga Zaprzestań rozpamiętywać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i dbaj o znajomości, ponieważ niedługo mogą być użyteczne. Najbliższy czas w pracy Wagi, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć pojąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Spodziewaj się trudnej zmiany ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. Przyszły tydzień dla Koziorożca to początek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnik ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Jeżeli sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce odbędzie się krótka wyprawa, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena osób jest właściwa. Zmiany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Czeka na Lwa teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz też układy z przyjaciółmi. Lwu będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Przestań rozpamiętywać to co było, a dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o układy, ponieważ wkrótce mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. W weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące zadania które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie bliskich. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zachowanie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ...
więcej i więcej »

stopka