horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Poczujesz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 79.

Zapamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie planów będzie bardzo przyspieszone.

Zakończ przywoływać dawne dzieje, a dostrzeż przyszłość, oraz podtrzymuj koneksje, gdyż niebawem mogą się przydać. Saturn, który często przynosi powodzenie Lwu, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Cię spore rozczarowanie. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Pij choćby minimalne ilości herbaty, wbrew pozorom płyny czasami działają efektywnie na Twój organizm. Masz sporą szansę odszukać pojedynczy, poszukiwany element do delikatnej układanki którą jest twoje życie. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o układy, ponieważ niedługo mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak szybko, że inni nie mogą ci pomóc. Zwróć uwagę by pić nieco mniej herbaty, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu wpływają efektywnie na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Rak Osoby nie będące w związku spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Dobrym sygnałem może okazać się element biżuterii na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Lew Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Lwu długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Lew doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo pojąć powinno się odrzucić emocje. ... więcej i więcej »

Panna Konstelacja Panny chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Waga O Wadze, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Skorpion Pluton, który często dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore niepowodzenie. Zmiana położenia Merkurego w znaku Skorpiona która niedawno się wydarzyła już wkrótce da o sobie znać słabym wpływem. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pij nieco mniej kawy, wbrew pozorom płyny zasadniczo wpływają bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od innych przykrości. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz minimalną szansę odszukać pewien, poszukiwany element do delikatnej układanki którą jest twoja rodzina. Nadszedł dzień, by zacząć inaczej wyrażać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Ryby Rybie niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Oczekuj niemiłej wizyty gościa z innego miasta. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 7. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się szybko na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Egzaltacja Marsa w znaku Lwa która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przestań roztrząsać dawne zdarzenia, a dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj układy, bo lada dzień mogą być przydatne. W nadchodzącym okresie postaraj się większość godzin przebywać na siłowni. W myślach Lwa pojawią się świeże pomysły finansowe. W czwartek wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania o tej porze. ...
więcej i więcej »

stopka