horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Przygotuj się szybko na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Egzaltacja Marsa w znaku Lwa która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem.

Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 76. W zbliżającym się okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Najbliższy tydzień w pracy Lwa, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Lwa wielce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności.

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Dla Lwa ten tydzień to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Oczekuje na Lwa głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo zrozumieć należy odrzucić uczucia.

Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Pluton, który często dostarcza powodzenie Lwu, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak hojny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. O ile myślisz o nowej pracy, to jest to wspaniały etap na takie wyzwania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor biały, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Lwu będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Poczujesz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 79. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli myślisz o własnym biznesie, aktualnie jest na to świetny czas na takowe działania. Możesz spodziewać się trudnej wizyty gościa z innego miasta. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka