horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Lwu będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi.

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. W sobotę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany o tej porze. Niedobrym sygnałem może być odblask światła w szufladzie członka rodziny.

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. Konstelacja Lwa chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. Pamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los być może wkrótce wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś ostatnim czasy.

Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Nie oczekuj niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Spotka Lwa przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko zrozumieć należy zaangażować dotychczasowe przekonania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że wykonanie zamiarów będzie bardzo ułatwione. Baranowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W bieżącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, że z pomocą znajomych nie mają pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swojecele. Ten tydzień dla Bliźniąt to start unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół jest nieprawdziwa. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to wspaniały czas na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew W bieżącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na rekreację. Lew ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Plany będą przebiegać w niespodziewanym czasie, jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor biały, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeśli marzysz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały moment na wiążące postanowienia. Doświadczysz, że dzięki wsparciu koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym czasie nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Neptun pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Merkurym co wpłynie na życie przyjaciół. ... więcej i więcej »

Ryby Przychodzi czas, by rozpocząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Wenus że zrealizowanie postanowień będzie ułatwione. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Zmieniasz się tak długo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też relacje z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O ile marzysz o nowej pracy, to właśnie jest to idealny etap na tego typu działania. Gwiazdy pokazują, że Lwu w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie ukochanego. Pij rozsądne ilości kawy, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu mają wpływ w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się szybko na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Egzaltacja Marsa w znaku Lwa która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Jeśli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka