horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Masz nikłą nadzieję zobaczyć pojedynczy, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Piątek to właściwy termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

Nadchodzący czas w firmie Lwa, okaże się porą podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dobrze. Najbliższy czas będzie dla Lwa wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Dlatego, że sami się gubimy nie spodziewajmy się od innych przykrości.

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na ananasy, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu.

Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Niebawem czeka Cię fizyczna wędrówka, na której zrozumiesz, iż Twoja opinia osób będzie fałszywa. O Lwie, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Byk W poniedziałek po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. Pozycja centralna Saturna w znaku Byka która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi do kina. ... więcej i więcej »

Rak Wenus, który często przynosi dobrą passę Rakowi, w najbliższym czasie nie planuje być tak dobry, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. ... więcej i więcej »

Lew Za parę dni czeka Cię umysłowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niepoprawna. W środę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Panna Pozycja centralna Urana w znaku Panny która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym działaniem. Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Waga Działasz tak niestandardowo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Skorpion W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Skorpiona narodzą się świeże idee finansowe. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak hojny, przygotuj się na duże niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Staranność i sumienność osób spod znaku Koziorożca zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, obecnie jest to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Wodnik Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Dlatego, że sami się cenimy oczekujmy od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj uwagę na pomarańcze, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. Egzaltacja Neptuna w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Niedobrym omenem okaże się szklany przedmiot w mieszkaniu przyjaciela. Układy konstelacji mówią, że Lwu teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz pewną nadzieję odnaleźć pewien, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień będzie dla Lwa wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Nadchodzi dzień, żeby zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najbliższy tydzień w pracy Lwa, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy tydzień stanie się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Ponieważ sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz pewną nadzieję zobaczyć ważny, brakujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twój własny świat. Zwróć uwagę by pić choćby minimalne ilości wina, pamiętaj że, płyny zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Tydzień w firmie Lwa, okaże się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Lwa wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka